درباره ما

گروه تولیدی آذر اسفج کبیر که در سال 1394 تاسیس و در طی ملاقات با آقای مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت نائل به دریافت جواز تاسیس تولید آهن اسفنجی به ظرفیت 35000 تن گردیده است. این گروه با بستن قرارداد ساخت تونل کوره ای آهن اسفنجی با شرکت چینی HZK که بعنوان یکی از برندهای برتر در این صنعت است. در پایان یکسال کاری و با ایجاد و فراهم شدن شرایط مناسب، در انتهای دوره اقدام به تولید آهن اسفنجی نموده، لازم به ذکر است که این محصول از احیای مستقیم سنگ آهن به دست می آید که به آن اصطلاحا DRI گفته می شود. از جمله کاربردهای آهن اسفنجی و مهمترین کاربرد آن جهت ذوب در کوره های القائی و نیز کوره های قوس الکتریکی، به منظور تولید فولاد است.

در هنگام تولید این محصول شاهد ایجاد سه شیفت کاری که با حضور 40 پرسنل فعال و ماهر می باشیم و در کنار این پرسنل، افراد و کارکنان غیر تولیدی هم مشغول به کار می باشند جهت ارائه بهترین محصول با بهترین کیفیت ارائه به مشتری و جلب رضایت آن ها.

با توجه به اینکه در ابتدای پروژه قرارداد یک خط تولید 210 متری تونل کوره ای بسته شده است که در ساعت حدود 4/5 تن محصول خروجی دارد، با آینده نگری و سرمایه گذاری لازم شرایط احداث خط تولید دوم در آینده ای نزدیک جهت همکاری با نیروی کار فعال و پر انرژی کشور عزیزمان ایران مجددا ایجاد خواهد شد.

 

گالری تصاویر

تماس با ما

09188601507

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


اراک، کیلومتر 30 جاده تهران-اراک، شهرک صنعتی خیرآباد، فاز طرح توسعه، جنب فولاد امیرکبیر